Strona GłównaO NasProjektyPracaKontaktGaleria
Witamy

Bardzo miło nam powitać Państwa na stronach firmy FOTOKART.

Firma Fotokart powstała w 1997 roku i zaliczana jest do największych firm geodezyjnych i geoinformatycznych w kraju. Renomę i rozpoznawalność marki zawdzięczamy wysokiemu standardowi oferowanych usług, wykwalifikowanej kadrze i nowatorskim metodom pracy.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, dodatkowo posiadamy dwa biura w Świnoujściu i Katowicach. Zapewniamy stale zwiększającemu się gronu Klientów szeroką gamę usług geodezyjnych, geoinformatycznych i fotogrametrycznych oraz dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze opracowania zyskują duże uznanie w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne referencje. Oferowany przez nas skaning laserowy - innowacyjna technika pomiaru, dotąd rzadko stosowana w Polsce, cieszy się coraz większą popularnością. Fotokart dysponuje sprzętem i personelem, zdolnym do realizacji tego typu prac.

Zatrudniamy ponad stu specjalistów których wyposażamy w nowoczesny sprzęt geodezyjny i najbardziej efektywne narzędzia informatyczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejszej prace geodezyjne i geoinformatyczne dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Głównymi odbiorcami naszych usług są:

  • urzędy administracji państwowej i samorządowej,
  • przedsiębiorstwa budowlane,
  • zakłady przemysłowe,
  • krajowe i zagraniczne biura projektowe i inżynieryjne.

Wysoki poziom oferowanych usług i produktów utrzymujemy dzięki udoskonalaniu zarządzania przez jakość oraz inwestowaniu w rozwój zawodowy pracowników. Stale poszukujemy i wdrażamy coraz nowocześniejsze rozwiązania organizacyjne i technologiczne. W 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000. Jednostką certyfikującą naszą firmę był Germanischer Lloyd Certification. Jakość i terminowość dostarczanych opracowań oraz dokładne spełnianie oczekiwań zleceniodawców są dla nas etapami na drodze do osiągnięcia głównego celu, jakim jest zaufanie naszych klientów.

Aktualności

Budowa hali magazynowej przy ul. Pomorskiej w Szczecinie 26.02.2010
Na mocy zlecenia otrzymanego od Polimex-Mostostal S.A. wykonamy obsługę geodezyjną budowy hali magazynowej hurtowni farmaceutycznej przy ul. Pomorskiej w Szczecinie. W ramach projektu powstanie również część biurowa. Przewidywany termin realizacji inwestycji to druga połowa 2010r.

Budowa kotła w Elektrowni Szczecin 02.02.2010
Podpisaliśmy umowę z Mostostal-Zabrze Holding S.A. na wykonanie obsługi geodezyjnej prac związanych z zaprojektowaniem i wykonanie kotła opalanego biomasą w Elektrowni Szczecin. Mostostal został wybrany jako generalny wykonawca przez Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A., prace będą prowadzone do końca 2011r.

Rusza budowa Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie 18.01.2010
Galeria Kaskada to nowoczesne centrum handlowo-usługowe, które będzie zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w pobliżu Placu Żołnierza Polskiego. Powierzchnia obiektu to ok. 42 tys. m kw. Inwestorem jest polski oddział ECE - ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Fotokart przyjął zlecenia na wykonanie obsługi geodezyjnej tej inwestycji od firm Strabag Sp. z o.o. oraz Stump-Hydrobudowa Sp. z o.o.

Biuletyn Informacyjny Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa o projekcie ,,Poprawa jakości wody w Szczecinie'' 18.01.2010
W najnowszym numerze Biuletynu Informacyjnego Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (nr 4/2009), zamieszczone zostały zdjęcia wraz z obszernym artykułem dotyczącym nowopowstałej oczyszczalni ścieków ,,Pomorzany'', oczyszczalni ścieków ,,Zdroje'' i ujęcia wody ,,Miedwie''. Swój udział w realizacji wymienionych obiektów ma również Fotokart, który jako jedyna firma zapewniał kompleksową obsługę geodezyjną wykonawców wszystkich prac na terenie tych inwestycji. Zapraszamy to lektury artykułu zatytułowanego: ,,Poprawa jakości wody nie tylko w Szczecinie''.

«nowsze starsze»